Валерий Харчишин, фронтмен группы «Друга Ріка», эксклюзивно для «Супер Свадьбы»

geometria-66654716-photo Ваш свежий альбом «Піраміда» вышел в конце декабря. Вы таким образом сделали себе подарок на Новый год?
Ні, сподіваюсь, що зробили подарунок, насамперед, нашим слухачам. Бо дійсно поспішали завершити роботу до кінця року, як і обіцяли. Відверто кажучи, ми не завжди дотримуємося обіцянок, тому для нас то вже був принциповий момент. Та це не означає, що дописували альбом нашвидкуруч , не вкладаючи ніякого змісту. Пісні були записані давно, і справа була суто технічна.
А якщо бути абсолютно точним, то альбом мав вийти ще раніше, бо взимку, як правило, за законами шоу-бізнесу, релізи не відбуваються, тому що не мають шансів потрапити до жодного рейтингу. Але ми були настільки захоплені та задоволені результатом, що нам кортіло якомога швидше поділитися новим звучанням, наплювавши на всі рейтинги. Цю «Піраміду» ми збудували не для критиків, як це непафосно звучить, а, перш за все, для себе та для своїх.

Вы сыграли в фильме Сергея Скобуна «Легенда Карпат». Как Вам в роли актера? Какой образ еще хотелось бы воплотить?
Незважаючи на всі складнощі, мені приємно було зніматися у цій стрічці. Я не знаю, що у нас вийшло, але ті часи я згадую з ностальгією та принаймні знайшов нових друзів і ще раз переконався, що не гроші вирішують, а люди — їх воля та бажання робити щось добре та змінювати світ на краще.
Це не є для мене абсолютно чимось новим, тому що до того я почав грати у театрі, та й кожен кліп “Другої Ріки”, яких вже більше тридцяти, як короткометражний фільм. Зараз я працюю над комедійним образом у повнометражній стрічці і над фестивальним коротким метром, що мають з`явитися наприкінці цього року та на початку наступного.
Часто приглашают в Черновцы для выступления на разного рода мероприятиях?
Так, Чернівці одне з тих міст, де ми буваємо найчастіше. І завжди із задоволенням приймаємо запрошення.

В роли ведущего себя видите?
Мабуть, я дуже давно вже у шоу-бізнесі… Років 11—12 тому вже був постійним ведучим днієї програми на музичному каналі, що мала тривалий успіх. Час від часу працюю ведучим однієї церемонії..

В следующем году Вы будете отмечать 10-летие супружеской жизни. Что считаете основой крепких отношений?
Насамперед — справжнє кохання, бажання давати більше, ніж отримувати, звичка поступитися та йти на компроміс. Вміння вибачати та з гумором ставитися до помилок. Змінюватися, робити шалені вчинки і не обмежувати свободу одне одному.

У Вас трое сыновей. А не хотели бы еще и доченьку?
Як Бог дасть.

Какое напутствие дали бы нашим читателям – будущим молодоженам?
У вашому коханні — сила і правда. Бережіть його і воно вам ще не раз допоможе здолати будь-які проблеми. А краще — не шукайте їх, просто насолоджуйтеся життям і тим, що ви разом створили.

Благодарность в организации и интервью О. Сандуляку
Фото: портал Geometria

Оставить комментарий